FERRARI A MATRIX

Už tčetí rok dělá MATRIX  radost sběratelům modelů FERRARI. a  nejsou to jen náhodně zvolené typy, do kterých se v posledních letech pustla spousta další výrobhců. MATRIX si pečlivě vybírá typy, které jsou pro většinu sběratelů dnes na trhu nedostupné, hlavně vozy z 50.-60. let, které byly dosud doménou maloseriových značek jako BBR,  ILARIO, MR.

A tyhle značky jsou dnes prakticky nedostupné , nejen kvůli cenám, které se až nepochopitelně šplhají stále výše a výše - např. ILARIO je dnes úplně mimo dosah, ale taky protože většina modelů zmiňovaných maloseriových výrobců jsou limitky s nízkým počtem vyrobených kusů.

A proto, na koho z Vás se nedostaly modely ILARIO, RGM, a dalších, neváhejze a sáhněte po modelu MATRIX, poměr kvalita cena je zde vyvážený.   Já vím, lepty BBR či MR se nedají srovnat s rámečky MATRIXU, na druhou stranu 300+ euro za Ilario či MR je už dosti vysoko, zvláště když zde máme docela adekvátní náhradu na hranici 2000 CZK

A teď něco málo osobního, mám F 500 SUPERFAST  od RGM, ale stejně jsem si ponechal  ( zatím ) i model od MATRIXU . A docela se těším, jak se MATRIX vyrovná s mojí srdeční záležitostí F 400 SA  a F 410 SA.  Mám kolem 30 variant obou modelů, 410 od MR  jsou skvostné a nevidím za ně zatím náhradu, při vší úctě  modely KESS nejsou  " to pravé ořechové " , pokud se do nich MATRIX taky pustí , jsem zvědavý na výsledek.

Ale zpět k očekávaným novinkám MATRIXU, prohlédněte si jejich webovky  s nejčerstvějšími novinkami , F 342  America cabrio, varianty 458 pro Brunejského sultána, slavné  " lososové "  auto, Ferrari  375 MM,  které karosoval GHIA   a dosud bylo, v omezené serii , dostupné jen od BBR..

JSTE LI FANOUŠKEM ZNAČKY , A NĚKTERÉ MODELY  Z JEJICH  HISTORIE VÁS ZAUJALY, OZVĚTE SE, RADĚJI DŘÍVE. NEJEN ZMIŇOVANÉ MODELY  BBR.  MR.  ILARIO  JSOU LIMITOVANÉ, I  MATRIX DĚLÁ LIMITKY, A UŽ JSEM PÁR KOLEGŮ MUSEL ZKLAMAT, PROSTĚ VYPRODÁNO.